Brazilští kočkopsi

22. listopadu 2006 v 14:23 | Frankie |  Kok(o)tejl
Brazílie není jen Ronaldhino, ale také kočkopes
No, čumte na to! Není to nářez? Prej je to pravda
Jako vim, že v Brazílii mrdá na karnevalu každej s každým, ale kočka se psem?!
Brazílie je země zázraků, ale to, co se zde mělo udát před několika dny, pobouřilo velké množství vědeckých odborníků. Ti rezolutně odmítají uvěřit tomu, co je jim předkládáno. Osmnáctiletá studentka Cassia Aperecida de Souza z města Passo Fundo přistihla svou černobílou kočku při sexuálních hrátkách se psem od sousedů. Po třech měsících se pak stala očitou svědkyní údajného přírodního zázraku.
Její mazlíček totiž přivedl na svět prý hned šest mláďat. Tři koťata, která nepřežila porod a tři štěňátka, jež se mají čile k světu. Nad vrhem nevěřícně kroutil hlavou nejen Cassiin manžel Rogerio, ale zamotal hlavu také odborníkům, kteří nedovedou pochopit, jak se něco takového mohlo stát a hledají racionální vysvětlení.
Podle nich je křížení psů a koček zcela vyloučené, protože patří k odlišným živočišným druhům a jsou geneticky úplně rozdílní.
Malé "štěnátko", které se mělo kočce Mimi narodit.
"Přestože by ve vědě člověk neměl nikdy říkat nikdy," zdůrazňuje profesor Robin Dunbar, expert na evoluci z liverpoolské univerzity, "něco takového se mi zdá značně nepravděpodobné."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Božena Božena | 22. června 2011 v 17:10 | Reagovat

tak ty jsou hustý :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama