Zabiják času

16. března 2007 v 16:02 | Frankie |  Hry
Tak po delší odmlce a skoro přenechání blogu Majklovi jsem zase tady... Nic moc novýho se u mě nestalo snad až na jednu věc - ZAMILOVAL JSEM SE! Mám nemocné srdíčko a hlavní příčinou je World of Warcraft (dále WOW). Někdo má drogy, někdo má holku, někdo má hry nebo něco jinýho... já mám WOWa :) WOW není jen tak obyčejná hra - je to kult, je to náboženství, je to styl života... Přestávám jíst, přestávám kouřit, přestávám komunikovat s některýma lidma (kteří jsou možná rádi, nevim) a pomalu se propadám do světa WOWa... Někteří z Vás (např. Milan M., Mef, Ondra Z. nebo milióny jiných hráčů) by mohli namítat, proč píšu o WOWovi, když jsem teprve na 20.lvl s mágem-gnomem a vim o něm sotva howno, ale nemůžu si pomoct... A jak bych popsal WOWa? Asi dvěma slovy: "Ty kráááááásko" (to mám od tebe, Andy :) ) nebo "To je maso!". Za "pouhých" 799 kč + měsíční poplatky (pokud nepaříte na neoficiálních serverech nebo jiných shitkách... ;) ) se můžete nechat pohltit světem Warcraftu a stát se postavičkou, resp. pěšákem (ať pýcha říká cokoli) a plnit rozličné úkoly nebo zabíjet prasata u silnice (nj, Mefe, za prasata je hafec XP, zvlášť když vezmeš, jak maj málo HP...). Později se můžete pokusit s nějakou guildou (tj. parta hráčů stejně oddaných WOWu jako Vy) procházet nejrůznějšími instancemi... A jaká je minimální konfigurace pro hraní WOWa na Vašem PC? Win 98/ME/2000/XP, Pentium3 800MHz, 256MB RAM, 32MB grafická karta Geforce2MX a lepší, 3,3GB HDD + připojení na net (pochopitelně). Tak to je tak všechno... Pro více informací o jednotlivých rasách a povoláních nebo o něčem jiným, týkající se WOWa, zajeďte např. na http://www.worldofwarcraft.cz/.
Na závěr bych se Vás chtěl zeptat (a rozjet tím pádem diskuzi), jestli je normální prosedět u toho 12 hodin denně, jakou hru (hry) máte nejradši (pokud nesurfujete na netu), jaký máte názor na WOWa nebo co pro Vás přináší hraní her a jestli máte z toho nějakej užitek (kromě zabití času), jestli Vám přijdou lidi, hrající hry několik hodin denně, normální, atd atd atd
btw jestli chcete vidět krátkou a hezkou ukázku ze hry doprovázenou pěknou muzikou, tak se mrkněte dolů ;)
btw 2 tu shitku jsem myslel ze srandy (to Máchys... :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Majkl Majkl | 16. března 2007 v 23:22 | Reagovat

Tak Frankie - odpovědi na tvoje otázky: rozhodně neni normální v 19 letech prosedět u hry 12 (né-li více) hodin (v tvym případě to ale toleruju:), jedinou hrou kterou si občas zahraju je Pro Evolution Soccer 6 (krom toho čekam na GTA4), můj vztah k WoWu se rovná nule a nehodlam to měnit. Hraní her mi dřív přinášelo únik do světa fantazie. Ale postupem času, jak sem starší už mě to přestává bavit a tak nějak zjišťuju že sou důležitější věci. No doufám že ti všichni podají stejně vyčerpávající odpověď jako já:)

2 #13 #13 | Web | 16. března 2007 v 23:50 | Reagovat

Normální to neni. A nejlepčí pařby jsou NHL 2002, NFS 3 a MOHAA (popř. MOHPA).

3 Barchee Barchee | E-mail | 17. března 2007 v 11:40 | Reagovat

Taky jsi myslím, že to neni normální. Přesto se musím přiznat, že i já jsem měla takové období a to když jsem pařila hru The Sims :))má zavislost trvala asi 2 měsíce :)) Takže máš Frankie ještě dost času :))

4 machys machys | Web | 17. března 2007 v 16:09 | Reagovat

Frankie, Frankie... pařit a ještě za to platit? fuj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama