Duben 2007

Mario a Luigi ve Vice City

29. dubna 2007 v 15:20 | Majkl |  Kok(o)tejl

Mario a jeho brácha Luigi si odskočili ze hry Mario Kart a zajeli se podívat do slavného Vice City. Reálný život ovšem skýtá četné překážky se kterými se Mario ve svém herním světě nesetkal.


Gliese 581 c - Superzemě

27. dubna 2007 v 9:37 | Majkl |  Zajímavosti

Je zde podobná gravitace a především to nejvzácnější - voda. Nově objevená planeta Gliese 581 c, která se nachází v souhvězdí Vah a které astronomové začali říkat "Superzemě", je první Zemi podobné těleso nalezené mimo naši sluneční soustavu. Tým vědců ze Švýcarska, Francie a Portugalska, který novou planetu objevil, nicméně přítomnost života na Gliese 581 c zatím nepotvrdil. Přesto nejsou astronomové skeptičtí. Na planetě panují teploty mezi nulou a 40 stupni Celsia a prostředí je skalnaté a vodnaté, což jsou ideální podmínky pro vznik života. Hmotnost "Superzemě" je asi pětkrát vyšší, než je tomu u naší planety, a gravitace je asi dvakrát vyšší než u nás. Rok je zde na zemské poměry velmi krátký. Své "Slunce" oběhne Gliese 581 c za pouhých 13 dní, protože je u něj 14krát blíže než Země u Slunce.

FateMaker mp3

25. dubna 2007 v 23:39 | Majkl |  Hudba

Tak jsem se ještě teď na noc rozhodl že sem hodim ke stažení pár svejch písniček. První z nich je singl Daydream který jsem složil speciálně pro svojí přítelkyni (tímto zdravím Barunku:), ale myslím že se nebude zlobit když ho zveřejnim. V pořadí druhá je pecka Narrow Minded Nips z alba Stay For Snow. A poslední je skladba Warm Embrace obsažená na albu Sackcloth And Ashes. Zatim budou k dispozici jenom tyhle tři a kdyby se to náhodou někomu líbilo tak na požádání přidam další. Takže příjemnej poslech...

Konzole staré generace

25. dubna 2007 v 21:08 | Majkl a Frankie |  Hry

Představujeme vám zbrusu starou konzoli Super Com NN 4000. Tahle retro bednička ukrývá spoustu tajemství a hlavně her (naše nejoblíbenější vám budou postupně představeny v dalších článcích), které všichni určitě dobře znáte nebo jste o nich slyšeli. A proč jsme si vybrali zrovna tuhle mašinku? Odpoveď je jednoduchá - Frankie jí má doma a nedávno jsme se rozhodli, že zavzpomínáme na starý dobrý časy a pořádně zapaříme. Toto herní zařízení obsahuje 14 nadupaných osmibitových her, 2 ovladače a iontovej kanón :-) jehož obrázek bohužel nemáme k dispozici. Bude-li vás tato čtrnácka her nudit můžete si pořídit kazetku s další várkou super uper her :-)


Saturn shora

24. dubna 2007 v 13:41 | Majkl |  Zajímavosti

Tento snímek Saturn nemohl být pořízen ze Země. Na žádném pozemském obrazu nemůže být vidět pohled na noční stranu Saturnu a na odpovídající stín vrhaný přes Saturnovy prstence. Jelikož Země je mnohem blíže ke Slunci než Saturn, tak je ze Země vidět jenom denní strana planety. Tato mozaika snímků byla pořízena v lednu kosmickou sondou Cassini, která nyní obíhá kolem Saturnu. Jsou zde vidět plně rozvinuté prstence Saturnu a poblíž terminátoru, který rozděluje denní a noční stranu, jsou vidět podrobnosti v mračnech.

Bude Zizou pokračovat?

24. dubna 2007 v 11:55 | Majkl |  Sport

Zinedine Zidane možná bude pokračovat ve své úspěšné leč špatně zakončené kariéře. A to zřejmně, stejně jako David Beckham v Americké MLS. A to přímo v klubu Chicago Fire. Tento klub stejně jako Los Angeles Galaxy, kde bude od léta hrát David Beckham, vlastní společnost AEG Entertainments Group. Její výkonný ředitel Tim Leiweke prohlásil, že jednání se čtyřiatřicetiletým Zidanem spějí ke zdárnému konci. "Jednáme o smlouvě. Jsou jenom čtyři hráči, o které se teď Amerika zajímá: Ronaldo, Beckham, Zidane a Ronaldinho," uvedl. Američani si nějak moc tahaj trenky. V Americe rozhodně nemá fotbal takovou tradici jako v Evropě a tak by měli všechny hvězdy zůstat zde, v nejlepších ligách světa.


GTA4 - oficiální trailer a info

13. dubna 2007 v 23:59 | Majkl |  Hry

Je to tady! Rockstar Games zvěřejnili první trailer k nejočekávanější hře roku Grand Theft Auto 4 a taky pár informací - Hra je prý vyvýjena od začátku roku 2004. Xbox verze by by prý neměla obsahovat letadla. GTA4 bude téměř reálná kopie New Yorku, ale né celá, jen některé části. Budou zde prvky a vlastnosti města, které nebyly a ani nemohly být umístěny v předchozích dílech GTA. Herní plocha bude menší než San Andreas ale bude celá zaplněná městem a mořem (žádná přebytečná příroda, na co taky, když se tam nic zajímavého neděje). Jména čtvrtí: Brooklyn = Broker, Manhattan = Algonquin, Queens = Dukes, The Bronx = Bohan, New Jersey = Alderney. Díky novému grafickému, fyzikálnímu enginu a dokonalé propracovanosti města si prý budete připadat jako v realitě (žádná budova by neměla být zkopírována, co budova to unikát). Hlavní postava je rus a jmenuje se Niko Bellic, bydlí ve východní Evropě a do Liberty City přijíždí kvůli jeho bratranci Romanovi. Děj se odehrává v roce 2007.


Ježiš Ludvo ty si přišel vo moc...

10. dubna 2007 v 21:49 | Majkl |  Televize

Tohle je nezapomenutelná scéna:D Zrovna koukam na fotbal a tak sem si na to vzpomněl. Sparta už sice dnes nemá takovej útok jak řiká Josef Šebánek jako táta Homolka ale v dobách kdy jí vedl Jurkanin ho určitě měla:D Tak sportu zdar, fotbalu zvláště. A fofrovačka:D


Skutečný psycho

10. dubna 2007 v 21:19 | Majkl |  Kok(o)tejl

Skvělý psycho video s ještě lepšim psycho hudebnim doprovodem. Fakt hlína. Sem se smál až mi to potrhalo svěrač. Asi sem ujetej že se mi to líbí, ale to zjistim až podle vašich reakcí. Napište svůj názor na tohle video ať vim jestli sem fakt blágor. Za psychickou újmu samozřejmně neručim.


The Simpsons Evolution

10. dubna 2007 v 10:40 | Majkl |  Televize

Zde máte unikátní možnost spatřit Darwinovu teorii vzniku lidského plemene v hlavní roli s Homerem:)

Myšpulínova přednáška

9. dubna 2007 v 10:41 | Majkl |  Kok(o)tejl

O tom že drogy jsou špátné (áááno) už vědí i naši malí přátelé ze Čtyřlístku. Myšpulínova přednáška o škodlivosti marihuany tak dokazuje že psychotropní látky se už dostaly i do kresleného světa. Drogy nás obklopují ze všech stran a proto si berte z tohoto příběhu ponaučení a v případě že se s drogou setkáte nereagujte pláčem jako Fifinka, ale razantně zakročte jako Bobík nebo všechny nabonzujte jako Piňda. A nezapomeňte - Pokud budete drogy užívat tak za pár let ztratíte touhu žít, onemocníte a umřete dřív než jiní lidé.

Zvocelený lidi

8. dubna 2007 v 23:34 | Majkl |  Kok(o)tejl

Tak tohle je fakt frajer. Zaprvý je to zvocelenej člověk a zadruhý mu de víc o moped než o svý vlastní zdraví:D Sice se mi nepodařilo zjistit co znamená jeho komentář k celé situaci ale bude to zřejmně něco ve smyslu - "Ježiš, to je píča uzená! Kam čumíš ty kurvo?!":D Holt jinde jsou svéraznější řidiči než u nás.


Dimmu Borgir - The Serpentine Offering

7. dubna 2007 v 0:09 | Majkl |  Hudba

Prostě mi to nedalo a musel sem sem prdnout tuhle zbrusu novou pecku od Dimmu Borgir. Pochází z dlouho očekávanýho alba In Sorte Diaboli, který do puntíku splnilo všechny moje očekávání. Přislo s tvrdym a nekompromisnim zvukem a chytlavejma orchestrálníma melodiema. Prostě Dimmu Borgir jak je známe a jak je chceme mít. Ave Satanas.


The Berzerker

5. dubna 2007 v 0:02 | Majkl |  Hudba

Další naší oblíbenou muzikou je australská řezničina v podání smečky The Berzerker. Tenhle mix umírající kosatky, seklé gramodesky a brutální sbíječky dokonale vystihuje naše každodenní zhnusení z tohodle prašivýho světa. Jako ukázku sem vybral pecku Forever z prvního alba The Berzerker. Vřele ale doporučuji i další alba jako Dissimulate nebo World of Lies. GRIND YOUR FUCKIN' HEADS!!!!!!!!!!!!!!!!!

Duben, s kokoty budem

4. dubna 2007 v 23:50 | Majkl |  Novinky

Píšu s malinkym zpožděnim, pač venku už bejvá hezky a tudíž nemam náladu sedět doma a psát kokotiny na náš blog:) Jaro se vrací na plný koule, hormony se bouřej a tak to podle toho taky vypadá:) Původně sem vás chtěl nachytat nějakym oplzlym žertíkem, ale 1.duben sem jaksi prošvih takže nic nebude. Očekávané události měsíce března se vyvrbili takto - jaro přišlo, s geršákama sme to projeli 2:1 a dizajn sem změnil. Takže moje Nostradámovský proroctví se vyplnilo:) A co očekávam v dubnu? No, kromě pálení čarodejnic asi nic. Hééj, to se rýmuje:) Takže sme furt stejný kokoti:)