Leden 2008

Jako ty woe...

31. ledna 2008 v 10:06 | Majkl |  Novinky
Jako ty woe... Sme fakt pěkně prašivý kojoti že to tady taklenc zanedbáváme. Už se nehodlam vymlouvat, na tohle prostě omluva neexistuje. I když vlastně by se našel jeden povrchní argument... A to ten, že pokud dneska počasí dá tak překonáme ten otřepanej rekord v počtu návštěv za měsíc. Sem podlá krysa, tak du teď rozesílat link na naše stránky všem známejm abych tu návštěvnost zvýšil. Tudíž si to nepsaní článků můžem dovolit. Máme prostě dovolenou a teď se snažte chvíli vy...

Chlapskej rozhovor

15. ledna 2008 v 20:20 | Majkl |  Frky

Novej rok, ku slávě krok aneb Zmrdice

12. ledna 2008 v 22:40 | Majkl |  Novinky
Dobréj. Tak sem tu zase po nějakym čase zpátky a hledím vstříc novým obzorům v roce 2008. Je sice smutné že první článek nového roku píši až dnes, nicméně samy musíte uznat, že není stále o čem psát. Život můj ani mého blogového parťáka totiž neskýtá takové možnosti jako životy ostatních, ve společnosti výše postavených jedinců. Ale nebudu Vám tu dál po obličejích rozmazávat tyhle hovna a přejdu rovnou k jádru věci. Nebývá mým zvykem kopírovat články z ostatních stránek ale dnes musím udělat vyjímku. Článek s názvem "Zmrdice" z webu dfens-cz.com mě totiž natolik oslovil svou pravdivostí a výstižností že ho sem prostě plácnu. Nuže, čtěte...

Asi den poté, co jsem během úžasných vánočních svátků přečetl více jak polovinu webu D-FENS, jsem se rozhodl sám přispět se svou troškou do mlýna. Jako všichni zde jsem hnán jednoduchou fyzikální silou - prostě mě to sere, a to tak že dost.

Rád bych se věnoval tématu, zde na webu několikrát nakousnutému, ale nezpracovaného řádně do hloubky. Až příliš často totiž zjišťuji, že zmrd může být i ženského pohlaví, naopak mám čím dál větší pocit, že absence pyje ještě zvyšuje činnost některých zmrdobuňek v ženském mozku.

Zmrdice - základní rozlišovací znaky

- věk mezi 18 - 30 lety
- barva vlasů - jakákoliv, jen NE přírodní hnědá či tmavá, většinou převládají odstíny blond, platina, pochcaná sláma atd.
- "kůl" značkové oblečení, čím větší nápis či značka firmy, tím líp
- ať je léto, nebo zima, koukají jí ledviny, případně visí špeky. Prostě už nezbyly penízky na pruh látky mezi vypasovanými bokovkami a tričkem, topem, či jak se to jmenuje.
- ve velkém množství případů bývá na místě ledvin vytetovaný nějaký smysluplný klikyhák, případně obličej či pupík obtížen napíchaným kovem.
- Je jedno že v těch botech neujde ani 20 metrů bez pádu, ale je " IN" , psali to totiž v časopisech pro zmrdice
- vzdělání - rodinná škola, obchodní akademie, právní akademie, případně nějaká VOŠ zaměřená na socio- , či státní správu.
- vozidlo - zapůjčené či zakoupené sponzoropřítelem, bud´ malá nákupní taška, nebo něco jako RAV 4 a podobné městké SÚVy.
- mobilní telefon - většinou nějaka kůl verze pro holčičky, ozdoben praktickými píčovinkami
- orální zdatnost - vykecala by člověku díru do hlavy, umí celý jeden světový jazyk, " Tváří se, že se z flašky nenapije, ale čuráka do huby vezme"

Originální znění článku naleznete zde