Novej rok, ku slávě krok aneb Zmrdice

12. ledna 2008 v 22:40 | Majkl |  Novinky
Dobréj. Tak sem tu zase po nějakym čase zpátky a hledím vstříc novým obzorům v roce 2008. Je sice smutné že první článek nového roku píši až dnes, nicméně samy musíte uznat, že není stále o čem psát. Život můj ani mého blogového parťáka totiž neskýtá takové možnosti jako životy ostatních, ve společnosti výše postavených jedinců. Ale nebudu Vám tu dál po obličejích rozmazávat tyhle hovna a přejdu rovnou k jádru věci. Nebývá mým zvykem kopírovat články z ostatních stránek ale dnes musím udělat vyjímku. Článek s názvem "Zmrdice" z webu dfens-cz.com mě totiž natolik oslovil svou pravdivostí a výstižností že ho sem prostě plácnu. Nuže, čtěte...

Asi den poté, co jsem během úžasných vánočních svátků přečetl více jak polovinu webu D-FENS, jsem se rozhodl sám přispět se svou troškou do mlýna. Jako všichni zde jsem hnán jednoduchou fyzikální silou - prostě mě to sere, a to tak že dost.

Rád bych se věnoval tématu, zde na webu několikrát nakousnutému, ale nezpracovaného řádně do hloubky. Až příliš často totiž zjišťuji, že zmrd může být i ženského pohlaví, naopak mám čím dál větší pocit, že absence pyje ještě zvyšuje činnost některých zmrdobuňek v ženském mozku.

Zmrdice - základní rozlišovací znaky

- věk mezi 18 - 30 lety
- barva vlasů - jakákoliv, jen NE přírodní hnědá či tmavá, většinou převládají odstíny blond, platina, pochcaná sláma atd.
- "kůl" značkové oblečení, čím větší nápis či značka firmy, tím líp
- ať je léto, nebo zima, koukají jí ledviny, případně visí špeky. Prostě už nezbyly penízky na pruh látky mezi vypasovanými bokovkami a tričkem, topem, či jak se to jmenuje.
- ve velkém množství případů bývá na místě ledvin vytetovaný nějaký smysluplný klikyhák, případně obličej či pupík obtížen napíchaným kovem.
- Je jedno že v těch botech neujde ani 20 metrů bez pádu, ale je " IN" , psali to totiž v časopisech pro zmrdice
- vzdělání - rodinná škola, obchodní akademie, právní akademie, případně nějaká VOŠ zaměřená na socio- , či státní správu.
- vozidlo - zapůjčené či zakoupené sponzoropřítelem, bud´ malá nákupní taška, nebo něco jako RAV 4 a podobné městké SÚVy.
- mobilní telefon - většinou nějaka kůl verze pro holčičky, ozdoben praktickými píčovinkami
- orální zdatnost - vykecala by člověku díru do hlavy, umí celý jeden světový jazyk, " Tváří se, že se z flašky nenapije, ale čuráka do huby vezme"

Originální znění článku naleznete zde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ředitelka Levinová Ředitelka Levinová | Web | 12. ledna 2008 v 22:52 | Reagovat

Ahoj toužíš bejt učitel/ka nebo prostě jenom chodit do zajmavější školy jakk žák ? Tak se podívej na můj blog .

2 Majkl Majkl | 13. ledna 2008 v 1:21 | Reagovat

Naštěstí netrvalo dlouho a první zmrdice nám sem hodila komentář :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama