Hudební výchova: Armin Van Buuren & Sharon Den Adel – In And Out Of Love

18. září 2008 v 13:22 | Frankie |  Hudba
Opět hudební výchova, tentokrát jeden z nejlepších trance, který jsem poslední dobou slyšel. Ani mě nepřekvapuje, že je od holandského borce Armina Van Buurena, mistra svého oboru… Tentokrát si pozval Sharon Den Adel - holandskou zpěvačku s překrásným a hlavně univerzálním hlasem z kapely Within Temptation a společně vytvořili opravdu velmi pěkné dílo, které mě zaujmulo hned na první poslech.
Velice zajímavé je, že Sharon Den Adel je zpěvačka z metalové kapely, což není až tak moc obvyklé, aby si někdo, kdo dělá do trance pozval někoho kdo jede v metalu… Myslím si, že tady máme překrásný přiklad toho, že protiklady se přitahují - metal a trance (a já si vždycky připadal divnej, že poslouchám metal a trance), ale to není jen jediný protiklad, který můžem na této dvojici vidět, další je ten, že Sharon má hnědé vlasy a modré oči a Armin má žluté vlasy a hnědé oči, ale to je jen tak na okraj :-)
Doufám jen, že tihle dva spolu nespolupracovali naposledy a že se ještě dočkám něčeho podobného, protože tahle písnička splnila všechny moje potřeby a dokonale mi uklidnila moje pocuchané nervy.
Kdyby Vás zajímalo, jak hraje kapela Within Temptation, tak se můžete podívat dole na video se skladbou "What Have You Done", která je moje nejoblíbenější, pod článkem, kde si Within Temptation pozvalo Keitha Caputo. Tahle píseň má i zajímavý text… Frankie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama