Kok(o)tejl

YOU ARE A NOOB

15. února 2007 v 20:10 | Frankie


"YOU ARE A NOOB" - Co tím chtěl básník říci? Asi nic.... Asi měl jen záchvat kokotismu a potřeboval to nějak ze sebe vyventilovat... Vlastně o tom jsou tyhle stránky (a na to by se nemělo zapomínat) ... Možná touží po nějaký pořádný diskuzi o NIČEM... Možná chce jen ukázat, že má taky podíl na tomhle blogu... Možná jenom touží po tom, aby někdo napsal "CO TO KURVA JE???"... Možná chce jen ukázat, jakej je kokot... Možná se jen předvádí... Možná Vám chce jen říci, že jste všichni proti němu noobové... Možná chce přidat jen další článek... Možná chce jen útočit na prestižní cenu "článek roku"... Možná něco chce, ale zatim neví co... Možná se chce jen Vám vysmát... Možná chce, abyste ho nechápali... Možná chce ukázat, jakej je intelektuál... Možná, možná, možná... Můžete si myslet, co chcete, ale já KONEČNĚ vim, co to znamená slovo NOOB!!! :-))))) Frankie

Šílená jízda

11. února 2007 v 12:41 | Majkl

A máme tu další příspěvek do našeho týdne extrémních sportů. Po jednokolkách a sněžnejch skútrech se nyní představí horská kola a jejich šílená jízda doprovázená hudbou slavných a zapomenutých Linkin Park.

Král kokotů ze zvířecí říše

1. února 2007 v 23:50 | Majkl

Před chvílí sem otevřel nejmenovaný bulvární plátek na jehož zadní straně sem narazil na největšího kokota ze zvířecí říše:D Tenhle jelen wapiti (nebo jak uvádí noviny - los) z Estes Parku v Coloradu si sebou nosí plastovou židli kterou čórnul v místním kempu:D Bohužel ale nedobrovolně... Teď neví jak se jí zbavit. Myslim že máme nového krále mezi kokoty!!!:D

Únor bílý, kokoti sílí

1. února 2007 v 13:39 | Majkl

Tak už tu máme únor. Ten však nesplňuje první část staré kokotské pranostiky jež sem použil v názvu. Sněhu je totiž tak málo, že už ani albíni se nemaj kam schovat. A tudíž je logické, že když neplatí první část této pranostiky, neplatí ani její druhá část. Kokoti nesílí ba naopak slábnou. Leze na nás jarní únava a navíc jsme vyčerpaní z rekordních 37 článků z měsíce ledna. Takže v tomhle měsíci neočekávejte žádné změny. Maximálně tak změnu dizajnu, ale to jen v případě že nám někdo napíše že se mu současný vzhled blogu nelíbí. To by bylo asi tak všechno co jsem vám chtěl do nového měsíce říct...:)

Hledáš někoho soudruhu?

27. ledna 2007 v 1:20 | Majkl
Takhle by mohla dopadnout KSČM:)))

Velkovýroba tyčinek

27. ledna 2007 v 0:54 | Majkl
Abysme s váma mohli bejt i když právě necouráte po internetu začli sme vyrábět tyčinky, které využijete hlavně u televize při sledování napínavých pořadů, které přímo vybízejí k chroupání těchto slaných pochoutek (mezi napínavé pořady se řadí např. Sváteční slovo nebo Doktor z hor). Vychutnejte si tu skvělou chuť! Pozn.redakce - obsah tohoto sáčku má stejnou pachovou stopu jako pánské záchodky po zápase Česko - Nizozemsko.

Chci tebe!!!

25. ledna 2007 v 22:38 | Majkl
No, strejda Sam vo tom ví svý... Stejně bude brzo nějaká ta Svatá válka a všichni budem zemegulu rypákem ryť ako červená myš! Prisahám bohu ako červená myš! Zase se budem bít za mír, pálit mešity, znásilňovat civilisty a kouřit Lucky Strike. Na závěr přidám báseň ze své vlastní sbírky - FIGHTING ON THE WEST, FIGHTING ON THE EAST, FIGHTING LIKE A BEAST, FIGHTING FOR THE PEACE!!!

Už aby bylo léto

24. ledna 2007 v 0:09 | Majkl
Protože se nám tu začínaj množit hádky ohledně americké armády, přihazuju na uklidnění jeden obrázek - ten někdo trefně nazval Už aby bylo léto:)))

Czech Army

22. ledna 2007 v 16:56 | Frankie

Dneska jako vždycky jsem procházel články ze zahraničí... Krev se ve mně vařila, když jsem viděl reakci našich lidí na smrt 19 amerických vojáků, kteří o víkendu hrdinsky padli v dalekém Iráku! Příspěvky typu "Konečně dobrá zpráva", atd. nepatří do diskuze na českém Internetu, ale spíš někam do diskuze v nějakých oslizlých muslimských zemích!! Určitě to napsali nějací obtloustlí pošukaní geniové, kteří dostali na vojně za simulaci modrou knížku a kteří ani nevědí, jak vypadá zbraň...!!! Tímto videem bych chtěl vzdát hold aspoň těm málo lidem, kteří sympatizují s válkou v Iráku a mají kladný vztah k české armádě, která má jedny z nejlepších odborníků na celém světě, např. protichemickou jednotku! Frankie

Těžkej vegáč

21. ledna 2007 v 11:50 | Majkl
Až mě příště nějakej člen Greenpeace požádá o příspěvek na ohrožená zvířata z deštných pralesů tak ho odkážu na tuhle fotku. Zvířata tam totiž vůbec nestrádaj, ba naopak. Celý dny jenom žerou, válej se po stolech a balí lepé turistky.

Tak tomu řikam zářez

17. ledna 2007 v 16:52 | Majkl

Fingerskilz

17. ledna 2007 v 0:36 | Frankie

Skoro lepší než skuteční fotbalisté :-)

Kurevskej drsňák

16. ledna 2007 v 14:47 | Majkl
Teda, nevim jak vy... Ale já potkat tuhle bestii někde v lese třeba, tak se zeseru až za uši...
(Další hovada naleznete v galerii Pěkný parchanti).

Ty vole... Sme fakt gumy!!!

13. ledna 2007 v 1:25 | Majkl

Voda jako voheň

7. ledna 2007 v 14:36 | Majkl

Šmírák

2. ledna 2007 v 17:51 | Frankie
Tak si představte, že si jdete takhlen pěkně po lese, potřebujete se vysrat a najednou se za Vámi objeví tahle potvora :-)

Pes - nejlepší přítel kokota

2. ledna 2007 v 0:21 | Majkl
V tomto videu se můžete na vlastní kůži přesvědčit že kokoti se vyskytují i v říši zvířat a jsou jimi dokonce i naši nejbližší mazlíčci, čili psi.

Happy New Fear

31. prosince 2006 v 12:13 | Majkl
Tak Vám všem (kapku s předstihem) přejem ŠŤASTNEJ NOVEJ ROK. Ať se Vám splní všechny předsevzetí a vůbec všechno čeho ste se nedočkali v roce 2006. Tenhle rok v podstatě nebyl ničim vyjímečnej. Žádný extra úspěchy, co se týče sportu, světové ekonomie nebo dobývání vesmíru. Jediným pozitivem tak zůstává vznik našeho blogu, na kterym se slejzá čim dál větší množství přiznivců, kteří na sobě zjišťují, že sou čim dál větší kokoti. Nechci tim ale nikoho urazit...:) Tak se mějte a dělejte čest našemu jménu.

Interview s králem zvířat

26. prosince 2006 v 18:28 | Majkl
Zeptali sme se lva - krále zvířat, co si myslí o nás dvou. Odpověď:"Ježiš, to sou KOKOTI!!!"

Chudák pejsek...

23. prosince 2006 v 18:28 | Frankie
 
 

Reklama