Novinky

PF 2009

31. prosince 2008 v 23:59 | Frankie a Majkl

Madrid jedině letecky

20. srpna 2008 v 16:32 | Majkl
Už dlouho jsem nenapsal žádný článek díky své lenosti a vygumovanosti, ale dnešní příspěvek naše oblíbeného serveru novinky.cz si pro sebe nechat nemůžu. Dnes odpoledne havarovalo při startu dopravní letadlo společnosti Spanair. Nehoda si údajně vyžádala 140 mrtvých. To ovšem novinky nějak nerozhazuje a hned pod článkem vám nabízí letenku do Madridu. Příjemný let...

Šumava 26.-31.7.2008

1. srpna 2008 v 10:40 | Frankie
Včera jsem se vrátil z Šumavy. Kromě několika málo suvenýrů a pochopitelně fotek a videí jsem si odnesl krásné zážitky. Jak z názvu článku vypovídá byl jsem na Šumavě od 26.7.2008 tj. od soboty, kdy mě táta doslova unesl z bytu od počítače do dneška - tzn. čtvrtek 31.7.2008. Za tuto krátkou dobu můj mozek zpracoval tolik data, jako za posledního půl roku :-) Poněvadž poslední dobou nedělám skoro nic jiného než sedím u PC a hraji WOWa nebo poslouchám hudbu či jsem s kamarády někde venku, kde to ale znám jak vlastní smradlavý boty, teda od včerejška smradlavý, pač si troufám říct, že jsem nachodil docela dost kilometrů za tu dobu co jsem byl na Šumavě. Hlavně do kopce...
A jak vypadal náš program? V sobotu jsme přijeli a hned jsme šli na Černé jezero a později na Čertovo jezero. Cesta byla náročná (zvlášť z Černého jezera k Čertovému), nikoli však nevyšlapatelná. To hlavně kvůli teplotě kolem 30 stupňů Celsia. Jezera mě zaujmula velmi, protože byla krásná, průzračná a nedotčená člověkem.
V neděli jsme šli na rozhlednu Svatobor, který je nad městem Sušice, cesta opět celkem náročná, ale tentokrát byla už o poznání kvalitnější, nicméně pařák byl stejný. Z rozhledny jsme šli k táboře Odolenka, kde jak já, tak i můj otec jsme strávili kousek svého dětství. Tento tábor odjakživa pořádá Chemička v Sokolově (pro ty, kteří nejsou ze Sokolova). Potom jsme šli kolem kolové dráhy zpátky do Sušice, kde jsme měli zaparkované auto.
V ponděli jsme navštívili královské město Kašperské hory a odtamtud jsme měli v plánu jít na hrad Kašperk. V polovině cesty jsme na to ale hodili bobek, pač byla teplota i hora, na němž stál hrad opět vysoká a my chtěli šetřit síly na následující den… Ale abychom se po návratu do kempu nenudili, šli jsme potom později kolem řeky Otavy pár kilometrů tam a zase zpátky.
V úterý jsme šli, resp. jeli autem do města Srní a odtamtud jsme šli pěšky do kempu Antýgl a od něj jsme dále pokračovali naučnou stezkou Povydří podél řeky Vydry. Já si vzpomněl na film Kolja, kde se mi zdálo, že jeden úsek filmu byl natočen právě tam… Řeka byla velmi hezká a dravá, ale myslím, že tam chyběl dostatek vody. Zpátky jsme šli opět skrz Srní, kde jsme měli zaparkované auto. Byl jsem velmi unaven.
Ve středu jsme navštívili Boubínský prales, a prošli ho po naučné stezce skrz na skrz. Byla to celkem makačka, protože parkoviště bylo ve výšce cca 830m a nejvyšší bod na stezce byl ve výšce 1110 m… Nicméně zvládli jsme to a spokojeni jsme se vraceli zpátky k parkovišti.
Poslední den, ve čtvrtek, jsme jeli autem na hrad/zříceninu Velhartice a potom za strejcem do malé obce poblíž Nepomuku Neuraz. Zpátky do Sokolova jsem se vrátil kolem půl 4.
Na závěr bych chtěl říci, že Šumava je krásná, bohatá na přírodu a kulturu a že určitě jsem tam nebyl naposledy, jak jsem říkal jedné paní, která prodávala suvenýry poblíž parkoviště k Boubínskému pralesu… Počasí se vydařilo a splnili jsme si skoro všechny plány, který jsme měli v plánu :-)
P.S. Veškeré foto je v Galerii tady na blogu s názvem Šumava. Je tam celkem málo fotek, protože jsem tam dal pouze ty, na kterých nejsem vyfocen já ani můj otec, abychom Vám nekazili dojem ze Šumavy ;-)

Banner do soutěže

8. dubna 2008 v 9:19 | Majkl
Tak sem se poprvý rozhod zúčastnit se soutěže na blog.cz. A to přímo soutěže o nejlepší banner. Bohužel jsem byl dosti handicapován velikostí 220x220 pixelů tak můj výtvor neni nějak zvláštní. Zobrazuje naše rodné a milované město avšak na naše motto nebo podtext už mi místo nezbylo. Nepředpoládám že budu v top 30, ale přece není důlěžité vyhrát, stačí prohrát.

Kurva, smajly...

12. března 2008 v 0:36 | Majkl
A pak že to nejde...

Jako ty woe...

31. ledna 2008 v 10:06 | Majkl
Jako ty woe... Sme fakt pěkně prašivý kojoti že to tady taklenc zanedbáváme. Už se nehodlam vymlouvat, na tohle prostě omluva neexistuje. I když vlastně by se našel jeden povrchní argument... A to ten, že pokud dneska počasí dá tak překonáme ten otřepanej rekord v počtu návštěv za měsíc. Sem podlá krysa, tak du teď rozesílat link na naše stránky všem známejm abych tu návštěvnost zvýšil. Tudíž si to nepsaní článků můžem dovolit. Máme prostě dovolenou a teď se snažte chvíli vy...

Novej rok, ku slávě krok aneb Zmrdice

12. ledna 2008 v 22:40 | Majkl
Dobréj. Tak sem tu zase po nějakym čase zpátky a hledím vstříc novým obzorům v roce 2008. Je sice smutné že první článek nového roku píši až dnes, nicméně samy musíte uznat, že není stále o čem psát. Život můj ani mého blogového parťáka totiž neskýtá takové možnosti jako životy ostatních, ve společnosti výše postavených jedinců. Ale nebudu Vám tu dál po obličejích rozmazávat tyhle hovna a přejdu rovnou k jádru věci. Nebývá mým zvykem kopírovat články z ostatních stránek ale dnes musím udělat vyjímku. Článek s názvem "Zmrdice" z webu dfens-cz.com mě totiž natolik oslovil svou pravdivostí a výstižností že ho sem prostě plácnu. Nuže, čtěte...

Asi den poté, co jsem během úžasných vánočních svátků přečetl více jak polovinu webu D-FENS, jsem se rozhodl sám přispět se svou troškou do mlýna. Jako všichni zde jsem hnán jednoduchou fyzikální silou - prostě mě to sere, a to tak že dost.

Rád bych se věnoval tématu, zde na webu několikrát nakousnutému, ale nezpracovaného řádně do hloubky. Až příliš často totiž zjišťuji, že zmrd může být i ženského pohlaví, naopak mám čím dál větší pocit, že absence pyje ještě zvyšuje činnost některých zmrdobuňek v ženském mozku.

Zmrdice - základní rozlišovací znaky

- věk mezi 18 - 30 lety
- barva vlasů - jakákoliv, jen NE přírodní hnědá či tmavá, většinou převládají odstíny blond, platina, pochcaná sláma atd.
- "kůl" značkové oblečení, čím větší nápis či značka firmy, tím líp
- ať je léto, nebo zima, koukají jí ledviny, případně visí špeky. Prostě už nezbyly penízky na pruh látky mezi vypasovanými bokovkami a tričkem, topem, či jak se to jmenuje.
- ve velkém množství případů bývá na místě ledvin vytetovaný nějaký smysluplný klikyhák, případně obličej či pupík obtížen napíchaným kovem.
- Je jedno že v těch botech neujde ani 20 metrů bez pádu, ale je " IN" , psali to totiž v časopisech pro zmrdice
- vzdělání - rodinná škola, obchodní akademie, právní akademie, případně nějaká VOŠ zaměřená na socio- , či státní správu.
- vozidlo - zapůjčené či zakoupené sponzoropřítelem, bud´ malá nákupní taška, nebo něco jako RAV 4 a podobné městké SÚVy.
- mobilní telefon - většinou nějaka kůl verze pro holčičky, ozdoben praktickými píčovinkami
- orální zdatnost - vykecala by člověku díru do hlavy, umí celý jeden světový jazyk, " Tváří se, že se z flašky nenapije, ale čuráka do huby vezme"

Originální znění článku naleznete zde

Pro Sin e.c.

1. prosince 2007 v 11:12 | Majkl

A máme tu prosinec. Celkem paradoxně ze včerejška na dnešek zmizel v našem milovaném městě sníh - symbol tohoto měsíce. Na nadílku bílého šmejdu jako je na ilustračním fotu si tak budeme muset zase počkat. Devět stupňů s deštěm totiž nejsou ideální podmínky pro vznik mrazivé nostalgie. Aktivita na blogu stejně jako návštěvnost už tradičně klesá, ale nezoufejte. Už zítra bychom měli přinést horké informace o losu skupin na Euro 2008 s účastí našeho národního týmu, což už znamená minimálně dva články pro tento měsíc. Navíc se po dlouhých týdnech zítra koná schůze tvůrců crax.blog.cz za přítomnosti vodní dýmky, což by mohlo vyplodit neuvěřitelný třetí článek během dvou dnů:) Tudíž - nechť začně měsíc radostí, starostí, sněhu a vánoční pohody...

Rok

25. listopadu 2007 v 19:56 | Majkl

Tak a je to! Trochu sme přejeli datum, ale 22.11. oslavil náš blog první rok existence na české scéně. Ale nebudem se pouštět do žádnejch větších akcí, jenom to přece jenom datum a nerozhoduje to o kvalitě článků ani o počtu komentářů. Myslim, že tu dobu se krom několika změn vzhledů na blogu nic zvláštního nestalo (upozorňuji že se nic nestalo na blogu nikoliv v osobnim životě, to je to trochu o ničem jinym a tam se stalo dost převratnejch věcí). Články nadále postrádají nápad, pointu i vtip a tak to má být:) Tak jsme spokojení, zkrátka kokoti.

List opad

6. listopadu 2007 v 19:30

Tak a listovej opad je tu na plný koule! Prší, zima, tma - ideální podmínky pro vznik deprese. Ale od toho je tu náš kokotí blog aby vás z ní dostal. Brzy už to bude rok co jsme tu s vámi a myslím, že naši neaktivitu nám odpustíte. Máme plno povinností a starostí (nejen) sami se sebou a tak už na aktivity podobného rázu nezbývá tolik času. Ale v ten magický den 22.11. si na vás zcela jistě vzpomeneme a nějaký ty písmenka sem nablijem, protože vydržet blogovat rok v kuse bez toho aby nás někdo zakázal je vcelku uctyhodný výkon. No jo, to bysme nebyli my aby jsme se nepochválili:) Ale nebudeme předbíhat. Dosyta si užívejte podzim plnými doušky a čekejte na vysvobozující bílou pokrývku...
P.S.: Pozadí blogu měnit nebudu - mě se to tak líbí :P

Nová galerie

13. září 2007 v 15:36 | Majkl
Zprovozněna nová galerie Kokotiny ve která najdete obrázky z naší (respektive mojí) skromné tvorby...

Ruská pumpa

11. září 2007 v 22:23 | Majkl

Právě jsem najel na stránku novinky.cz a docela sem se zasmál:D Rusko totiž podle posledních informací otestovalo nejničivější vakuovou pumpu:D Teda v článku se píše "pumu", ale jistě každý uzná že spojení vakuová puma zní směšně a víc než dosti připomíná oblíbenou mužskou pomůcku:D (Důkaz zde)

Tudej Tumorou Kokota

8. září 2007 v 19:59 | Majkl

Už sem to zkrátka nemoh vydržet. Ta reklama si o to prostě řikala...

Září - na CRAX už de stáří

1. září 2007 v 15:41 | Majkl

Tak a je tu září, měsíc depresí a nostalgie. Na výše uvedené fotce se můžete přesvědčit jak moc frustrující toto období je. Pro mnohé děti začínají znovu problémy se školou, ale i s nákupem školních pomůcek. Pro všechny ostatní je to jen část roku kdy začínají padat listy a bukvice. Ale jejich životy září nijak extra neovlivňuje. Září je zkrátka hnůj a hnojem zůstane:) Aspoň že má teda podle předpovědí přijít legendární babí léto, takže se po ulicích vyrojí opět stovky důchodců a invalidů. Na závěr bych rád připomenul, že blog trhá rekordy v návštěvnosti a že můžete hlasovat v anketě.

Sex se zvířaty

15. srpna 2007 v 21:45 | Majkl

Návštěvnost blogu stoupá a to nejen zásluhou slušných občanů, kteří hledají na našem blogu smysl života, ale bohužel i díky zvráceným osobnostem se zoofilními sklony a choutkami. Slovní spojení "sex se zvířaty" je totiž nejhledanějším výrazem odkazujícím na naše stránky. Takovýto obsah tu však nenajdete! Vím že jsem teď spoustu "lidí" asi zklamal, ale nezoufejte. Navzdory tomu že jsme slušný a solidní podnik vás závěrem tohotu článku odkážu na stránku !!!CENSORED!!! kde po bezplatné registraci naleznete tyto nechutnosti. Podotýkám že informace o tomto webu mam od důvěrného zdroje a nemám s ním žádnou spojitost :D Jinak hlasujte v anketě...

Listerie v Kaufu

3. srpna 2007 v 15:35 | Majkl

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) odhalila výskyt nebezpečné bakterie listeria v anglické slanině Premium s dobou použitelnosti do 3. srpna. Prodávala se v Kauflandu v Praze-Michli. Obchodní řetězec již zbytek šarže stáhl z prodeje. Tak, a maj to čubky kauflandský:D Kdyby je člověk nevaroval:D Obchodní síť Kaufland je už dlouhou dobu trnem v oku všech prodejců i zákazníků. Nehledě na to, že v jisté pobočce pracují ukrajinští dělníci načerno na nové pekárně, ještě si klidně budou prodávat slaninku s listerií. Jediné jejich štěstí spočívá v tom, že se u nich nevyskytla mnohem zákeřnější a nebezpečnější rimmerie:D

Srpen

1. srpna 2007 v 0:13 | Majkl

Nepředpokládejte že píšu něco zajímavýho. Následující řádky sou jen žvásty a hovna co mi tečou z držky v tuhle pozdní hodinu. Jen sem chtěl věren své tradici napsat úvodní článek měsíce a shodou okolností je to právě teď. Vim, že blog už neni to co bejval, ale oba věříme že se zas brzy všechno vrátí do starejch kolejí. V současný době jediná věc co se děje je invaze na Slovensko:) Tam sou teď snad všichni. Naštěstí tu zůstavám já - duchapřítomný a neoblomný rek, plný nápadů a neobyčejných příhod z měsíce srpna. Kurva, seru na to...

Červenec

21. července 2007 v 10:42 | Majkl

Už je mi to fakt trapný že tu vznikla taká výluka tak píšu aspoň tohle. Musíte brát v potaz to, že máme spoustu práce a navíc sou ty prázdniny tak se snažíme užívat jak se dá. Berte to tak jako že máme dovolenou a potřebujem si od těch našich kokotin trochu odpočinout. Zkrátka mějte strpení a od nejpozdějc od září se dočkáte minimálně stejný aktivity jako kdysi.

The blog is dead?

21. června 2007 v 23:22 | Majkl

Heh, nevim co se to děje ale náš blog jaksi proti vlastní vůli pozastavil činnost. Ono vlastně už nějak neni o čem psát. Proto sou dvě vysvětlení - buďto sme totálně zgumovatěli a nejsme schopný ani zapnout počítač a nebo sme konečně dostali rozum (což se mi jeví dosti nereálně). Jinak díky všem návštěvníkům kterých sem přichází čím dál víc. Už proto bysme měli se sebou něco udělat že jo? No, budem se snažit...

Červven

3. června 2007 v 15:18 | Majkl

Tak a je tu červen. Opět píšu s malym zpožděnim ale tentokrát mě omezuje v činnosti na blogu pracovní doba. Napadlo vás někdy jak vznikl název červen? Jako že červ ven? Já myslim že jo, že v červnu hodně chčije a na povrch vylejzá spousta havěti a mezi nima i červy. Ten chlápek na fotce byl asi kurva rád že toho červa dostal ven. Květen byl na články dost chudej tak snad se to v červnu rozjede. Jedinou světlou stránkou tak zůstává že se stálo zvyšuje návštěnost. Tentokrát předpokládaný události psát nebudu pač nic neočekávam.
 
 

Reklama